May 2012

Se povedla ♥

21. may 2012 at 17:15 | Annie ♥ |  Diary
Zdarec, zítra máme ve škole focení a já prostě nevím, co si mám vzít. Buď šaty, nebo legíny s tunikou nebo legíny a tričko. Se sukní na mě nechoďte. Dneska jsem vyfotila motýlka (=)). Naprosto luxusní. Byl na mých botičkách. /klik. c.č./
Hokejsti jsou suprový. Májí bronz. Mega jsem jim to přála. Teď už fotka.

Tak aspoň bronz!

20. may 2012 at 16:39 | Annie ♥ |  Diary
Ahojky, včera jsem koukala na hokej a jsem celkem spokojená. Bylo mi líto, že jsme to projeli, ale žádnej problém. Narozdíl od minulého roku máme slabý tým. Teď vyhráváme nad Finskem, tak doufám, že bude bronz a Finové to projedou. No... uvidíme. Podle mě jen Slováci čekali na naše chyby a pak dali branku. No... nebudu se vyjadřovat, protože bych nechtěla být hnusná a psát slohy. Dneska jsem byla chvilku venku. Zase mě napadla povídka, akorát na téma Harry Pottera. To budete koukat. Doufám, že se bude líbit. Předpokládejte, že to bude o dceře Draca Malfoye a Herminony Grangerové. Jejich dceruška. Mám to dokonale promyšlené, jen to napsat, že! :D
No, jo slušelo by jim to. Teď mě chytla Potter mánie.
Tak, já jdu. Pápá.
=)*

Česko vs. Slovensko

19. may 2012 at 9:14 | Annie ♥ |  Diary
Ahojky, dnes přidám jen keci, protože dneska moc času nemám a nechce se mi nic přednastavovat nebo psát. Zase čtu knížku a chci přidat jednu knížku ONLINE. Uvidíte jakou. Mám napsanou první kapitolu povídky, ale nevím kdy ji přidám. Chci mít napsaných víc kapitol, abych to všechno nemusela dopisovat. Prostě mám připravených spoustu článků, jen je přidat a zpracovat. Konečně jsem založila rubriku na reklamy, protože nesnáším, když to někdo narve pod článek. Rubriku najdete v menu. Dneska je hokej musím se potom kouknout, i když nevím, kdo to vyhraje. Musím uznat, že Kovář chytá perfektně! Ale Slováci porazili Kanadu, tak nevím, nevím. No rozhodně budu sledovat.
Cat-cute-kitten-legs-naughty-favim.com-408645_large
Ňuf! Čičinka*

Reklamy

19. may 2012 at 7:42 | Annie ♥ |  Reklamy
Ahojky,
jekoliž nesnáším reklamy volně pohozené v článku, tak na tyhle "kraviny" tady budete mít tuhle rubrik.
Takže reklamy pište sem. Budu tuhle rubriku kontrolovat pravidelně!

Milenec z věčnosti

18. may 2012 at 16:15 | Annie ♥ |  Knihy
Black Dagger Brotherhood by J.R. Ward
Sága: Bratrstvo černé dýky
Spisovatel/Spisovatelka: J.R. Ward
Díl druhý: Milenec z věčnosti
Milenec z věčnosti se zaměří na bojovníka z Bratrstva, konkrétně Rhageho neboli Hollywooda a lidskou dívku Mary. Rhageho proklela Stvořitelka (tady mě nakrkla). Jeho prokletí spočívá v tom, že když se rozruší, vztekne nebo se nějak vážněji zraní promění se v mohutného draka, který je užitečný pro bezduché (Vyhazovací společnost), ale také nebezpečné pro jeho okolí. Mary přes noc pracuje na krizové lince, kde jí pravidělně vyhledává John. John jí volá, protože ho uklidňuje její hlas a jekoliž je němý, nemůže mluvit (logika). John jednou příjde k Mary domů a ona se s ním seznámí (jekoliž umí znakovku, že). Bella, Maryina upírská sousedka jde jednou k ní na návštěvu a dozví se o Johnovi. Mary netuší, že Beth je upírka, a když je Bella zjistí, že John je upír před proměnou. Musí Mary zatáhnout do upírského světa. Mary zatím o existenci upírů netuší. Když potká Hollywooda (Rhageho), on je jí okouzlený, ale ona ho odmítá. Mary je vystavena bezduchým a Hollywood ji i přes zákaz zatáhne do Sídla. Za což, je potrestán (ale, co by nepřežil). Na několik hodin je zbaven prokletí, takže může čas využít s Mary. Mary se později dozví, že se jí rakovina vrátila a nic se s tím dělat nedá. Stvořitelka se, ale smiluje a dá Mary nesmrtelný život.
Příběh plný humoru, napětí, lásky. Tento díl není tak jednoduše podaný, jak u Beth a Wratha. Trošku zamotáme i s osudy postav z třetího dílu (Zsadist). Konec zůstává poněkud otevřený. Díly na sebe navazují, takže neváhejte a postupně čťete.

Milenec z temnot

17. may 2012 at 17:40 | Annie ♥ |  Knihy
Black Dagger Brotherhood by J.R. Ward
Sága: Bratrstvo černé dýky
Spisovatel/Spisovatelka: J.R. Ward
Díl první: Milenec z temnot
Milenec z temnot vypráví o upírovi Wrathovi a poloupírce Beth. Po Dariově smrti se Wrath dozvídá o Dariově malém závazku. Jeho dceři Elizabeth. Wrath je zprávou a Dariově dceři otřesen, ale postará se o ni. Jejich první setkání nedopadne moc dobře, takže Beth vymaže paměť. U druhého setkání se naladíme na jinou vlnu. Wrath přivede Beth do Dariova domu a ona se seznamuje s tím, že z ní bude brzy upírka. Beth se s tím rychle srovná a začne se klidit z lidského života, ale je tu problém. Butch O´Neal. Policista a muž, který má o Beth zájem. Co se stane s Poldou (Butch)? Přežije Beth přeměnu? A co Wrath? Kdo je Marissa?

Postupně budu přidávat antonace na každý díl, takže doufám, že se vám kniha bude líbit a knihu si přečtete.
Ňuf! Namakaní chlápci, to je Bratrstvo.


Příprava

16. may 2012 at 11:51 | Annie ♥ |  Diary
Čauky.
Poslední dobou lítám po doktorech, tak nemám moc času na blog. Snad to chápete. Dneska jsem si koupila praskací lak. Konečně jsem ho našla. Já ho sháněla strašně dlouho a oni ho nikde neměli. Mám modrý a vypadá to vážně luxusně na nehtech (přidám fotku). No... vlastně jsem si koupila dva laky ten praskací (modrý) a svítící (průhledný). Jsem to zkoušela a fakt to svítí (ve tmě). Mám je od značky Miss Sporty (nebo tak nějak se to píše). Nahoře si pusťte písničku. Se mi strašně moc líbí. Chystám článek s knížkama (kde je najdete ke stažení), protože se to někomu nechce hledat, tak to dám na blog. Mám nový vzhled, jak si někteří z vás mohli všimnout. No nic jdu vám ten článek nachystat.
Čao. =PP

Máme skříňky! :DD

9. may 2012 at 19:45 | Annie ♥ |  Diary
Zdarec! :D Ve škole máme druhé Vánoce, konečně nám dali skříňky. Já mám žlutou s číslem 97. Je úplně suprová.
Jako, já vím, že někde je to naprosto normální mít skříňky, ale v naší škole nemáme skoro nic, takýe happy!
Na výběr byli jen dvě barvy žlutá nebo oranžová. Já mám žlutou, ale ještě nwm jestli si tam dám učebnice, ale asi jo.
Tumblr_m3pp14orxh1rnwamw_large
Ouu... yeah! Mám taky, ale modrý! :D
Pro dnešek jen keci ;)
Bye ♥

Vampýrská akademie

7. may 2012 at 6:32 | Annie ♥ |  Přečtené
Vampire Academy by Richelle Mead

KE STAŽENÍ

Kniha od spisovatelky Richelle Mead, od které si můžete přečíst i Sukubu. Richelle Mead píše i volné pokračování Vampire Academy. Teď už k tématu.
Vampýrská akademie je kniha o dhapmýrce Rose. Rosemarie Hathawayová, chce být strážkaní princezny Vasilisi Dragomirové. Liss s Rose utekly z Akademie Svatého Vladimira a teď se vrací. Už při příjezdu na Akademii poznává Rose, strážce Dimitrije Belikova, vzhledem k okolnostem začne Dimitrij, Rose doučovat. Dimitrij, Rosin sexy, nepřístupný a strážce. Mezi jejich láskou jim brání povinnosti i věk. Lissa se snaží začlenit mezi spolužáky. Vasilisa zatím neobjevila svůj talent, jako ostatní Morojové, ale ona sama ví, že dokáže vytvořit nátlak. Co čeká Lissu na Akademii? Kdo touží, po jejím neznámém talentu? A co Rose s Dimitrijem? Zvítězí, láska nebo povinnosti?
Kniha obsahuje 6 dílů plus volné pokračovaní.
Moje hodnocení: Spisovatelka si neodpustila typický milostný trojúhelník. V tom jsou možná trochu spory, protože každý chtěl Rose s někým jiným. S kým? Tak to si budete muset přečíst. Výraz, jak je třeba "Moroj" či "dhampýr". Si musíte přečíst v knize, kde to máte všechno vysvětlené. Knížka je dobře napsaná, třeba mě se četla suprově. Měla jsem ji přečtenou za tři dny. No..., jak to říct. U knížky se nasmějete, ale i nabrečíte (nebo spíš, já brečela).
Je naplánovaný i film, ale nevím jestli vyberou správné herce a hlavně mi vrtá hlavou grafika a celkový výsledek. No, uvidíme...