Milenec z věčnosti

18. may 2012 at 16:15 | Annie ♥ |  Knihy
Black Dagger Brotherhood by J.R. Ward
Sága: Bratrstvo černé dýky
Spisovatel/Spisovatelka: J.R. Ward
Díl druhý: Milenec z věčnosti
Milenec z věčnosti se zaměří na bojovníka z Bratrstva, konkrétně Rhageho neboli Hollywooda a lidskou dívku Mary. Rhageho proklela Stvořitelka (tady mě nakrkla). Jeho prokletí spočívá v tom, že když se rozruší, vztekne nebo se nějak vážněji zraní promění se v mohutného draka, který je užitečný pro bezduché (Vyhazovací společnost), ale také nebezpečné pro jeho okolí. Mary přes noc pracuje na krizové lince, kde jí pravidělně vyhledává John. John jí volá, protože ho uklidňuje její hlas a jekoliž je němý, nemůže mluvit (logika). John jednou příjde k Mary domů a ona se s ním seznámí (jekoliž umí znakovku, že). Bella, Maryina upírská sousedka jde jednou k ní na návštěvu a dozví se o Johnovi. Mary netuší, že Beth je upírka, a když je Bella zjistí, že John je upír před proměnou. Musí Mary zatáhnout do upírského světa. Mary zatím o existenci upírů netuší. Když potká Hollywooda (Rhageho), on je jí okouzlený, ale ona ho odmítá. Mary je vystavena bezduchým a Hollywood ji i přes zákaz zatáhne do Sídla. Za což, je potrestán (ale, co by nepřežil). Na několik hodin je zbaven prokletí, takže může čas využít s Mary. Mary se později dozví, že se jí rakovina vrátila a nic se s tím dělat nedá. Stvořitelka se, ale smiluje a dá Mary nesmrtelný život.
Příběh plný humoru, napětí, lásky. Tento díl není tak jednoduše podaný, jak u Beth a Wratha. Trošku zamotáme i s osudy postav z třetího dílu (Zsadist). Konec zůstává poněkud otevřený. Díly na sebe navazují, takže neváhejte a postupně čťete.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 *Nelly *Nelly | Web | 18. may 2012 at 19:14 | React

http://sloon.blog.cz/1205/4-kolo-souteze-o-nejlepsi-obrazek#komentare pro *Nelly děkuji. Hlásneš ? Pokud chceš hlásnout někdě také tak se ozvi :)

2 Elizabett Elizabett | Web | 18. may 2012 at 19:23 | React

Možná si to někdy přečtu :D A obrázek se mi ukázal, pěknýý ... hmm... :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement